Кількість підприємств на автоматичне відшкодування ПДВ збільшилася на 11 - до 35

На автоматичне відшкодування ПДВ внесено 35 підприємств. Про це на брифінгу заявив голова Державної податкової служби України Віталій Захарченко, передає кореспондент РБК-Україна.
Він нагадав, що до попереднього списку на автоматичне відшкодування ПДВ було внесено 24 підприємства, яким було відшкодовано 457 млн грн. Захарченко також нагадав, що в березні цього року в цілому було відшкодовано ПДВ на 3,8 млрд грн при бюджетному розписі - 3,1 млрд грн. В цілому в цьому році було відшкодовано 8,9 млрд грн.
"Ми в цілому прораховуємо і бачимо, що приблизно до середини цього року більшість платників, які будуть отримувати автоматичне відшкодування ПДВ - їх кількість збільшиться в рази. Ми б бажали, щоб хоча б половина бюджетного розпису віддавалася в автоматичному режимі до кінця цього півріччя, а до кінця цього року, щоб ми все віддавали в автоматичному режимі", - зазначив В.Захарченко.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся