ru ua

На арештованому російському пасажирському судні "Любов Орлова" знаходяться двоє українців

Пасажирське судно "Любов Орлова" арештоване в м. Сент-Джонс (Канада), на ньому знаходяться двоє українців. Про це йдеться в повідомленні Російського професійної спілки моряків (РПСМ), передає РБК.
Як повідомляє РПСМ із посиланням на інспектора Міжнародної федерації транспортних робітників у Владивостоці Петро Осичанський, судно затримано через борги судновласника: фрахтувальнику керівництво компанії заборгувало близько 251 тис. дол., а членам екіпажу - 273 тис. дол.
У складі екіпажу корабля "Любов Орлова" переважно росіяни - 49 осіб, ще двоє - українці. Вісім моряків командного складу - мешканці Владивостока. Як зазначається, члени екіпажу просять російських дипломатів надати допомогу у поверненні на Батьківщину і скаржаться на умови життя на борту: запасів продовольства і води вистачить максимум на тиждень.
"Любов Орлова" - пасажирське судно, працює у високих широтах Арктики, перевозячи іноземних туристів. Судну 35 років. Кілька десятиліть воно належало Далекосхідному пароплавству. Однак п'ять років тому було продано нинішньому судновласнику, назва якого не зазначується. Повідомляється тільки, що судновласник - російський.