ua en ru

М.Сірош отримав другу печатку ВАСУ, - В.Онопенко.

Перший заступник голови Вищого адміністративного суду України Микола Сірош отримав другу печатку ВАСУ. Про це повідомив сьогодні в ході прес-конференції голова Верховного суду України Василь Онопенко, передає кореспондент РБК-Україна. За його словами, ця печатка ідентична тій, яка залишилася у колишнього голови суду Олександра Пасенюка. В.Онопенко підкреслив, що був складений акт про те, що О.Пасенюк не передає печатку М.Сірошу і ця печатка визнана втраченою.
В.Онопенко наголосив, що М.Сірошу друга печатка видана органами міліції у законному порядку. "Друга печатка виготовлена. М.Сірош її тримає. Він її тримає у сейфі", - наголосив В.Онопенко.
Також він зазначив, що жоден державний орган не буде приймати документи від Вищого адмінсуду, на яких стоїть підпис Олександра Пасенюка.
Нагадаємо, 12 січня 2010 р. в "Урядовому кур'єрі" було опубліковано повідомлення першого заступника голови ВАСУ Миколи Сіроша про втрату гербової печатки ВАСУ та визнання її недійсною. В той же день інформація про втрату гербової печатки була спростована в.о. голови ВАСУ Олександром Пасенюком.