М.Лагун веде переговори про продаж 33% НАСК "Оранта".

Бізнесмен Микола Лагун, що купив торік 45% акцій одного з найбільших страховиків країни - НАСК "Оранта", веде переговори про продаж 33% акцій, пише "Комерсант Україна".

Генеральний директор ІК Clever Management (управляє активами М.Лагуна) Сергій Сулімов повідомив, що зараз з декількома інвесторами ведуться переговори про продаж ним частки Н.Лагуна в НАСК "Оранта". "Один з них - велика українська бізнес-група", - уточнив С.Сулімов. За його словами, в ході переговорів ще не досягнуті домовленості про ціну угоди і її умовами.

Ведення переговорів про продаж акцій "Оранти" Н.Лагун підтвердив, але повідомити деталі відмовився. "Говорити про щось поки рано. Переговори складні. Можливо, щось можна буде сказати цього тижня", - заявив він. За інформацією джерела, обізнаного про хід переговорів, пакет акцій оцінений в 19 млн дол., а потенційний інвестор пропонує 13 млн дол.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся