М.Азаров виступає за створення продовольчого логістичного центру, який би вирівнював цінову та товарну пропозицію між регіонами

Прем'єр-міністр України Микола Азаров виступає за створення продовольчого логістичного центру, який би вирівнював цінову та товарну пропозицію між регіонами. Про це він сьогодні заявив, відкриваючи засідання Кабміну, передає кореспондент РБК-Україна.
"Вже зараз потрібно створити сучасний логістичний центр, під егідою Міністерства аграрної політики, який буде оперативно збалансовувати між регіонами товарні та цінові пропозиції, координувати доставку продукції туди, де є потреба", - заявив М.Азаров.
За його словами, з 2011 р. уряд розпочинає масштабні інвестиційні програми зі створення міжрегіональних інфраструктурних об'єктів с/г призначення, пов'язаних єдиною логістичною схемою. М.Азаров пояснив, що це стосується побудови продуктових ринків, елеваторів, заготівельних мереж тощо.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся