М.Азаров: Другий етап земельної реформи пройде в найближчі рік-два

Уряд має намір в найближчі рік-два провести другий етап земельної реформи та сформувати повноцінний ринок землі, заявив прем'єр-міністр Микола Азаров на зустрічі з міністром туризму Ізраїлю Стасом Місежніковим, повідомляє прес-служба Кабміну.
"Ми плануємо в найближчі рік-два зробити інвентаризацію земель і провести другий етап земельної реформи, сформувати повноцінний ринок землі. Це дасть можливість залучити значні кошти у галузь сільського господарства", - зазначив М.Азаров.
За словами М.Азарова, для України проблема продовольства важлива, з одного боку, в контексті забезпечення продовольчої безпеки, а з іншого - нарощування свого експортного потенціалу. Глава уряду проінформував, що в країні в 2000 р. проведено перший етап земельної реформи: розформували колгоспи, розпаювали землю, але не був зроблений другий важливий крок - не був створений повноцінний ринок землі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся