М.Азаров: Інфляція в Україні у жовтні 2010 р. становитиме не вище 0,4-0,5%, а за підсумками року - не більше 10%

Інфляція в Україні у жовтні 2010 р. становитиме не вище 0,4-0,5%, а за підсумками року - не більше 10%. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з представниками місії Європейського департаменту Міжнародного валютного фонду (МВФ).

У свою чергу керівник Місії МВФ Атанасіос Арванітіс зазначив, що "протягом минулих декількох місяців був забезпечений очевидний прогрес з виконання програми".
Разом з цим він зауважив, що підвищений рівень інфляції в Україні у вересні поточного року - це тимчасове явище, оскільки зараз простежується чітка тенденція до зниження базової інфляції в державі.
Нагадаємо, в Україні у вересні ц.р. індекс споживчих цін щодо показників серпня виріс на 2,9%.
Цены на продукти харчування збільшилися на 4,4%, ціни на алкогольні напої і тютюнові вироби виросли на 5,5%, ціни на одяг і взуття - виросли на 0,4%. Житло, вода, електроенергія, газ і інші види палива подорожчали на 0,2%, предмети побутового вжитку, побутова техніка подорожчали на 0,2%. Ціни на послуги зв'язку у вересні зменшилися на 0,2%.
Індекс споживчих цін у вересні 2010 р. до грудня 2009 р. склав 7,4%.
Нагадаємо, в Україні в серпні 2010 р. індекс споживчих цін щодо показників липня виріс на 1,2%.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся