М.Азаров: До 15 січня міністерства повинні представити близько 180 нормативних актів в рамках нового податкового законодавства

Прем‘єр-міністр України Микола Азаров доручив до 15 січня 2011 р. винести на розгляд уряду біля 180 нормативних актів в рамках нового податкового законодавства. Про це він повідомив, відкриваючи засідання уряду, передає кореспондент РБК-Україна.
"До 15 січня 2011 р. відповідні міністерства та відомства повинні провести серйозну роботу і винести на розгляд уряду ще більше 180 нормативно-правових актів. Хочу звернути увагу, що для створення нормативно-правової бази кодексу уряд широко залучатиме не лише керівників органів державної влади, а і представників підприємницьких кіл, які увійдуть до складу відповідної робочої групи", - заявив М.Азаров.
Він підкреслив, що метою такої роботи буде недопущення "спотворення норм Податкового кодексу", основною метою якого є спрощення законодавства і створення партнерських відносин між бізнесом та владою.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся