М.Азаров дав медзакладам 2 тижні на підготовку до сезонної епідемії грипу

Прем'єр-міністр Микола Азаров доручив медичним закладам повністю підготуватися до сезонної епідемії грипу за 2 тижні. Про це він повідомив, відкриваючи засідання уряду, передає кореспондент РБК-Україна.
"За дорученням уряду необхідно здійснити перевірку готовності медичних закладів до сезонної епідемії грипу та наявності в лікарнях відповідних медичних препаратів", - повідомив М.Азаров.
За його словами, в більшості випадків ситуація нормальна. "Однак в окремих випадках виявлена відсутність необхідної кількості лікарських засобів. Це недопустима ситуація. Даю 2 тижні, щоб ця проблема була повністю вирішена", - сказав прем'єр-міністр.
За його словами, ця робота покладена на облдержадміністрації, Міністерство охорони здоров'я (Мінздрав), а також на Мінфін і фінансові органи на місцях, що повинні у разі необхідності виділити кошти на підготовку медичних закладів до сезонної епідемії грипу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся