ua en ru

"Ми його туди не відправляли": СН вимагатиме у Шевченка пояснень через зустріч з Лукашенком

"Ми його туди не відправляли": СН вимагатиме у Шевченка пояснень через зустріч з Лукашенком Фото: нардеп від фракції СН Євген Шевченко (facebook.com e shevchenko76)
Автор: Юлия Струк

Перший заступник глави фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко прокоментував візит парламентаря від СН Євгена Шевченка до президента Білорусі Олександра Лукашенка. СН буде вимагати пояснень від члена фракції.

Про це Корнієнко заявив у коментарі РБК-Україна.

"Ми Євгена туди не відправляли. Це його особиста ініціатива. І наскільки я розумію, Офіс (президента, - ред.) теж не відправляв, МЗС не відправляло. Є постанова ВР, де ми досить чітко висловилися щодо білоруських питань, це власне його ініціатива, його певна позиція індивідуальна", - зазначив нардеп.

Замглави фракції підкреслив, що "Слуга народу" буде вимагати від Шевченка пояснень після повернення.

"Коли він повернеться, у нас буде на наступному тижні робота вже в парламенті, то я думаю, можливо, в рамках якихось зустрічей або в онлайн-форматі наша фракція може в нього вимагати певних пояснень його таких дій", - сказав депутат.

Відзначимо, Telegram-канал "Пул Першого" повідомляє, що Шевченко сьогодні провів зустріч з главою Білорусі в його кабінеті. Було оприлюднено відео з цієї зустрічі.

Лукашенко заявив, що "виявляється, є в Україні люди, які поважають Білорусь", на що Шевченко йому відповів, що не просто поважають, "а люблять і цінують".