МВФ має намір переглянути існуючі механізми кредитування для більш ефективної боротьби з кризою

НовиниЕкономіка    31.10.2011 - 09:26

Представники Міжнародного валютного фонду (МВФ) заявили, що в даний момент шукають найбільш ефективні способи надання допомоги країнам, що зазнають економічних потрясінь через нестабільну ситуації на ринку, передає Reuters з посиланням на заяву МВФ. При цьому представники МВФ підкреслили, що вивчають загальний підхід до проблеми і не обговорюють можливу допомогу конкретним країнам.
Такі заяви надійшли після появ в пресі повідомлень про те, що МВФ працює над створенням інструменту кредитування в короткостроковій перспективі, який повинен запобігти поширенню боргової кризи в країнах ЄС. При цьому наголошувалося, що МВФ може надати кошти таким країнам, як Іспанія та Італія, чиї державні облігації все ще демонструють високий рівень прибутковості.
Як говориться в заяві МВФ, фонд справді переглядає існуючі механізми кредитування, додаючи нові пункти до реформ, які вжиті у відповідь на фінансову кризу 2008-2009 рр. Проте створення нового кредитного інструменту поки не планується.
"Наша мета - запобігти поширенню кризи шляхом надання ліквідності країнам зі стабільною політичною ситуацією і відносній надійністю банківської системи, які опинилися під тиском напруженої ринкової ситуації", - йдеться в заяві. "Однак наші зусилля спрямовані на задоволення потреб потенційних всіх учасників ринку, а не окремо взятих країн", - уточнюють представники МВФ.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top