МВФ: Франція повинна переглянути ціль по дефіциту бюджету на рівні 3%

НовиниЕкономіка    27.12.2012 - 09:51

Франція повинна концентруватися на зусиллях з покращення ситуації з державними фінансами. Країна повинна переглянути свою мету по дефіциту бюджету на рівні 3% ВВП, оскільки високий рівень податків призведе до зниження економічної активності, вважають в МВФ. Про це повідомляє "Росія 24".

Минулого тижня в доповіді МВФ наголошувалося, що слабкіше зростання, ніж очікувалося раніше, не дозволить досягти мети по дефіциту бюджету на рівні 3% ВВП. Прогноз МВФ зараз знаходиться на рівні 3,5%.

Глава МВФ заявив, що для французького уряду було б безрозсудно здійснювати подальші фіскальні заходи, щоб досягти вказаної мети, оскільки зусилля зі скорочення бюджетного дефіциту вже були зроблені величезні.

Керівник МВФ у Франції Едвард Гарднер вважає, що якщо слідувати меті в 3%, то уряду доведеться ще сильніше скоротити витрати, ніж це заплановано зараз, і це негативно вплине на темпи економічного зростання.

Гарднер зазначив, що рекомендація МВФ припускає обговорення цього факту в ширшому європейському контексті.

"Довіра до середньострокової політики - ось що важливо, - заявив він. - Будь то 3% або 3,5% наступного року, це не так важливо, оскільки Франція дає надійні гарантії про напрям своєї політики".

МВФ також попередив, що високий рівень податків у Франції залишає дуже мало місця для подальших маневрів, оскільки будь-яке додаткове підвищення податків призведе до зменшення економічної активності. Тобто Франції необхідно зосередитися на скороченні витрат, а не на підвищенні податків, і це дозволить направити економіку в потрібне русло.

Читайте також: ЄК дасть Іспанії і Франції час для скорочення дефіциту бюджету

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top