МВС виконало всі умови щодо безвізового режиму з ЄС

МВС виконало всі умови щодо безвізового режиму з ЄС
Фото: МВС виконало всі умови щодо безвізового режиму з ЄС

Єврокомісар підкреслив, що важливо об'єднати зусилля правоохоронних органів ЄС і України

Міністерство внутрішніх справ  України (МВС)  виконало всі умови для отримання Україною безвізового режиму з Європейським Союзом. Про це йдеться на сайті відомства.


"Ви повинні відчувати себе щасливими представниками цієї генерації, яка здійснює всі ці соціальні і політичні зміни. В цьому процесі ви - не одні. Ці зусилля, які ви докладаєте, мають надзвичайно велике значення", - зазначив Комісар ЄС Аврамопулос.

У свою чергу, Арсен Аваков підкреслив, що виконання вимог щодо лібералізації безвізового режиму у багатьох речах пов'язано з реформою МВС, яка зараз проходить.

"Ви досягли дуже великих результатів і, я думаю, ми недалекі від того дня, коли українці зможуть вільно подорожувати по Європі", - зазначив Аврамопулос.

МВС виконало всі умови щодо безвізового режиму з ЄС

Фото: МВС виконало всі умови щодо безвізового режиму з ЄС 

МВС виконало всі умови щодо безвізового режиму з ЄСНагадаємо, Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Комісаром ЄС з питань міграції, внутрішніх справ та громадянства Дімітрісом Аврамопулосом, в ході якої сторони обговорили питання введення безвізового режиму.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся