ua en ru

МВС порушило кримінальну справу за фактом групового порушення громадського порядку

05:37 17.12.2010 Пт
1 мин

Слідчий відділ Шевченківського районного управління київської міліції 23 листопада порушив кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого статтею 293 Кримінального Кодексу України за фактом групового порушення громадського порядку. Про це вчора повідомила прес-служба ГУ МВС.

У рамках розслідування цієї кримінальної справи проводяться відповідні слідчі дії, в тому числі й щодо встановлення осіб, які брали участь у протестах проти податкового кодексу з метою отримання від них відповідних свідчень.
"16 грудня до слідчого управління київської міліції було доставлено двох громадян, учасників цих подій, з якими проводилися необхідні слідчі дії. Їх допитано у якості свідків по справі та відпущено", повідомляється в заяві МВС.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: