МВС порушило кримінальну справу за фактом страйку пілотів "АероСвіту"

Понеділок 08 серпня 2011 17:15

Слідчий відділ лінійного відділу Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в аеропорту "Бориспіль" порушив кримінальну справу за фактом організації групових дій, вчинених льотним складом авіакомпанії "АероСвіт", які призвели до грубого порушення роботи транспорту, повідомляє радіо "Свобода".
Згідно з повідомленням прокуратури Київської області, справу порушили за підсумками перевірки затримання та скасування виконання рейсів "АероСвіту" 1 серпня.
Перевірка встановила, що командири повітряних суден відмовилися від виконання 12 рейсів нібито через невпевненість у благополучному їх завершенні, проте, на думку прокуратури, така причина була надуманою, оскільки у цей же час вони висунули керівництву компанії вимоги матеріального характеру.
За інформацією прокуратури, закон "Про транспорт" забороняє страйк на підприємствах галузі під час перевезення пасажирів.
Нагадаємо, 1 серпня 40 пілотів авіакомпанії "АероСвіт" відмовилися виконувати регулярні рейси, вимагаючи від адміністрації погасити заборгованість із заробітної плати. Попередньо авіакомпанія оцінила свої збитки щонайменше в 100 тис. дол.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся