ru ua

Прикордонслужба України заперечує затримання білоруськими прикордонниками екс-ректора Мельника

Факт затримання білоруськими прикордонниками екс-ректора Петра Мельника не відповідає дійсності.

Факт затримання білоруськими прикордонниками екс-ректора Петра Мельника (на фото) не відповідає дійсності. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

В той же час прес-секретар МВС Сергій Бурлаков зазначив, що за даним фактом проводиться перевірка.

Сьогодні ЗМІ повідомили, що Петро Мельник був затриманий на білоруському пропускному пункті "Верхній Теребежов" і переданий прикордонній службі України.

Раніше, Інтерпол оголосив екс-ректора Петра Мельника в міжнародний розшук.

Ректор Національного університету Державної податкової служби, колишній народний депутат від Партії регіонів Петро Мельник був затриманий 27 липня співробітниками ГУБОЗ при передачі хабара у розмірі 40 тис. і 80 тис. гривень, що чиновник вимагав від батьків абітурієнтів за сприяння у вступі".

Крім того, під час обшуку в кабінеті слідчі вилучили ще 30 тисяч доларів.

В той же день Мельника госпіталізували в лікарню швидкої допомоги з діагнозом "блокада серця". Пізніше захист Мельника стверджувала, що у нього гіпертонічний криз.

Суд ухвалив рішення про домашній арешт Мельника, проте 9 серпня Мельник, який звинувачується в хабарництві, втік з-під домашнього арешту, позбавившись від електронного браслета.

Петро Мельник був народним депутатом Верховної Ради III і V скликань. На виборах у ВР VII скликання восени 2012 р. балотувався як мажоритарник по округу №95 (Київська обл.). Втім, здобути перемогу йому не вдалося. При цьому, за підсумками мажоритарної кампанії у Київській обл., більше половини округів виявилися за Партією регіонів.