МВС України: Станом на 19:00 до органів внутрішніх справ надійшло 63 повідомлення про події, пов'язані з виборчим процесом

За даними оперативного штабу МВС України станом на 19:00 до органів внутрішніх справ надійшло 63 повідомлення про події, пов'язані з виборчим процесом. Про це повідомляє ДЗГ МВС України.
Виявлено 17 випадків незаконної агітаційної діяльності. Серед порушень сім хуліганських проявів, вісім спроб виносу бюлетенів з дільничних виборчих комісій. Зафіксовано вісім випадків втрати та недостачі бюлетенів. Задокументовано вісім фактів пошкодження бюлетенів та чотири факти втручання в роботу виборчої комісії. Також мали місце такі порушення: повідомлення про підкуп виборців - два, підпал - один, виявлення агітаційних матеріалів, надрукованих з порушенням законодавства - одне, втрата печатки - одна.
На трьох дільницях - у Дніпропетровську, Івано-Франківську та в АР Крим зафіксовано смерть виборців.
Міліцією також зафіксовано три інші повідомлення про події, пов'язані з виборчим процесом, однак ця інформація не знайшла свого підтвердження під час виїзду слідчо-оперативних груп, або ж мала ознаки цивільно-правових відносин.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся