ua en ru

МВС вважає, що YouTube заблокував його аккаунт через відео з п'яними російськими блогерами

Міністерство внутрішніх справ України вважає, що YouTube 12 лютого заблокував акаунт МВС за розміщення там відео з нетверезими російськими блогерами, навколо яких розгорівся скандал про нібито їх викрадення.

Міністерство внутрішніх справ України вважає, що YouTube 12 лютого заблокував акаунт МВС за розміщення там відео з нетверезими російськими блогерами, навколо яких розгорівся скандал про нібито їх викрадення. Про це РБК-Україна повідомив керівник прес-служби МВС Сергій Бурлаков.

За його словами, YouTube заблокував акаунт українського МВС вже кілька разів.

"Перший раз це було, коли ми розмістили відео з грейдером на Банковій (події від 1 грудня 2013 р.)", - зазначив Бурлаков.

Після цього, за словами Бурлакова, до адміністрації YouTube почали надходити скарги від певних користувачів. Адміністрація YouTube на ці скарги, як зазначає Бурлаков, реагувала блокуванням аккаунта МВС. МВС в свою чергу подавала апеляції, після чого канал відновлював роботу. І так сталося вже кілька разів.

"Ми думаємо, що правдиве відео у когось викликає невдоволення", - повідомив керівник прес-служби МВС.

Що стосується відео з російськими блогерами, то, за словами Бурлакова, на ньому видно, що вони знаходяться в нетверезому стані і з нього випливає, що ніякого викрадення не було.

Бурлаков також повідомив, що YouTube в черговий раз розблокував акаунт МВС в ніч на 13 лютого.