ua ru

МВС прогнозує збройну провокацію з ще однією жертвою в Києві

Міністерство внутрішніх справ України (МВС) прогнозує збройну провокацію з ще однією жертвою в Києві.

Міністерство внутрішніх справ України (МВС) прогнозує збройну провокацію з ще однією жертвою в Києві. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

"До МВС надійшло повідомлення про те, що наразі готується збройна провокація, в результаті якої з'явиться ще одна жертва. Згідно з отриманим повідомленням, потенційній жертві будуть спричинені вогнепальні поранення калібру 5,45 мм", - йдеться в повідомленні МВС.

У зв'язку з цим МВС України закликає "радикально налаштованих громадян" не вдаватися до екстремістських дій, спрямованих на розв'язання громадянської війни, та "припинити жертвувати людськими життями".

При цьому у відомстві нагадали про передбачену відповідальність за вчинені злочини.

"Працівники органів внутрішніх справ України докладуть усіх зусиль для того, аби правопорушники були знайдені та притягнуті до відповідальності згідно із законодавством України", - додають у прес-службі МВС.

Раніше в МВС підтвердили два факти загибелі учасників масових заворушень на вул. Грушевського. У першому випадку загиблим є 20-річний житель Дніпропетровської обл. Сергій Нігоян, у другому - 25-річний громадянин Білорусі Михайло Жизнєвський. Експерти встановили, що обидва молодих чоловіка загинули в результаті вогнепальних поранень.

Нагадаємо, починаючи з 19 січня 2014 р. в Києві на вул. Грушевського біля стадіону "Динамо" триває силове протистояння між радикально налаштованими активістами Євромайдану і співробітниками правоохоронних органів. Приводом для заворушень стало прийняття парламентом України 16 січня 2014 р. законів, які посилюють відповідальність громадян за порушення при участі в мітингах.