Міністерство внутрішніх справ України (МВС) закликає мирне населення уникати будь-яких контактів із терористами в районі проведення антитерористичної операції (АТО).
Міністерство внутрішніх справ України (МВС) закликає мирне населення уникати будь-яких контактів із терористами в районі проведення антитерористичної операції (АТО). Про це заявив радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк, повідомляє прес-служба МВС.
"Ні в якому разі не наближатися до позицій бойовиків, а також місць їх скупчення. Не вступати в будь-які контакти з представниками терористичних організацій та не дати можливості використовувати себе в якості живого щита. Усвідомлюючи невідворотність свого покарання ці нелюди в людській подобі готові на проведення будь-яких терористичних актів проти мирного населення в цих містах. Вони продовжують обстрілювати житлові квартали, звинувачуючи в цьому українських військових і роблячи картинку для російських телеканалів. Повідомляємо і заявляємо, що українські військові сили Нацгвардії діють виключно локально і наносять удари тільки по позиціях бойовиків", - заявив Шкіряк.
За його словами, метою АТО є "наведення конституційного порядку, знищення терористів і звільнення територій від загарбників".
Нагадаємо, з 1 липня Порошенко відновив антитерористичну операцію на Донбасі. Термін перемир'я між силами АТО і бойовиками в Донецькій і Луганській областях закінчився 30 червня в 22:00. Раніше, 20 червня Порошенко оголосив про припинення вогню силами АТО в односторонньому порядку, щоб дати можливість бойовикам роззброїтися.