ru ua

МВС відкрило в Дніпропетровській області оновлені сервісні центри

МВС відкрило в Дніпропетровській області оновлені сервісні центри Фото: сервісний центр (прес-служба МВС)

Три центри почали роботу в Дніпрі, Кривому Розі та Курилівці

Міністерство внутрішніх справ (МВС) відкрило оновлені сервісні центри у трьох населених пунктах Дніпропетровської області - Дніпропетровську, Кривому Розі та смт Курилівка. Про це повідомляє прес-служба МВС.

"Це державно-приватне партнерство - унікальний проект Головного сервісного центру МВС, який дозволяє економити державні кошти та створює більш комфортні умови для клієнтів. В цьому сервісному центрі МВС громадян будуть обслуговувати 10 працівників фронт-офісу, які зможуть надавати більше 150 послуг на день", - сказав перший заступник начальника Головного сервісного центру МВС Сергій Гончаров на презентації центру в Кривому Розі.

В нових сервісних центрах доступні: електронна черга, планшет оцінки якості обслуговування, приміщення, побудованого за принципом open space, безкоштовний Wi-Fi, буккроссинг і дитячий куточок. Для відвідувачів сервісного центру МВС також оснащені окремі паркувальні місця поруч з центром.

Сервісні центри надають послуги реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, видачі водійських посвідчень, довідок про несудимість.

Також у нових сервісних центрах громадяни можуть здати іспит на отримання водійського посвідчення.

altaltalt
Фото: відкриття сервісного центру (прес-служба МВС)

Нагадаємо, 29 серпня розпочав роботу дорупнейший в Україні сервісний центр за видачу біометричних паспортів та ID-карт.