У МВС Грузії обіцяють заарештувати Саакашвілі в разі повернення в країну

НовиниПолітика    26.09.2016 - 14:34
Фото:грузинські силовики пригрозили заарештувати Саакашвілі в разі повернення
Фото:грузинські силовики пригрозили заарештувати Саакашвілі в разі повернення
Політолог порадив Саакашвілі зайнятися обіцяними реформами замість демагогії РФ не застосовує авіацію на Донбасі через уроки війни 2008, - Саакашвілі

Саакашвілі обіцяв повернутися в Грузію після оголошення результатів екзит-полів по парламентським виборам

Міністерство внутрішніх справ Грузії заявляє, що колишній президент країни Михайло Саакашвілі буде негайно заарештований у разі спроби повернення в країну. Про це пише ВВС.

Так, голова відомства Георгій Мгебрішвілі нагадав грузинським журналістам, що Саакашвілі перебуває в розшуку відразу за кількома кримінальними справами, в зв'язку з чим поліція затримає екс-президента відразу після прибуття в Грузію.

Відзначається, що очільник Одеської обласної державної адміністрації Саакашвілі нещодавно пообіцяв повернутися до Грузії відразу після оголошення результатів екзит-полів після парламентських виборів, намічених на 8 жовтня.

Так, у виборах бере участь партія Саакашвілі "Єдиний національний рух". Також в мажоритарні депутати балотується його дружина Сандра Руловс. Колишній президент Грузії планує незадовго до виборів відкрити в Туреччині виборчий штаб.

Нагадаємо, в липні нардеп Віктор Чумак, що співпрацює з Саакашвілі в рамках проекту зі створення нової партії, заявив, що екс-президент Грузії не планує повертатися на батьківщину.

Читайте в розділі

Українські санкції проти Росії почнуть діяти тільки з 31 жовтня

Підвищення зарплат депутатам у 2017 році обійдеться держбюджету в 950 млн гривень

ВР пропонують удосконалити конституційну функцію НБУ для зростання економіки

On Top