У МВС допускають отримання летальної зброї при президентстві Клінтон

НовиниПолітика    20.08.2016 - 09:48
Фото: від Хілларі Клінтон очікують військової допомоги Україні
Фото: від Хілларі Клінтон очікують військової допомоги Україні
Пайєтт розповів про нові поставки військової допомоги США Україна може отримати летальна зброю лише після виборів президента США

Відповідні заяви політик робила раніше під час передвиборної кампанії

У разі, якщо наступним президентом Сполучених Штатів Америки стане кандидат від Демократичної партії Хілларі Клінтон, Україна може отримати летальну зброю. Про це заявив радник міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк в ефірі телеканалу "112 Україна".


"Від того, хто буде президентом США, залежить дуже багато чого. Я сподіваюся, що президентом США стане Клінтон. Я думаю, що, якщо це станеться, вона буде тримати жорстку позицію щодо Росії та Путіна, вона буде продовжувати курс на підтримку та захист державних інтересів України, і я переконаний в тому, вона відповідні заяви робила, що під час президентства Клінтон Україні може бути надано летальну зброю", - зазначив він.

Нагадаємо, згідно з останніми соціологічними даними, кандидат у президенти США від Демократичної партії Хілларі Клінтон випереджає свого основного конкурента, республіканця Дональда Трампа, на 6%.

Читайте в розділі

Рада сьогодні розгляне питання зняття недоторканності з Новинського

У МОЗ виступили проти призначеного у відомство держсекретаря

Двом підліткам пред'явили звинувачення у справі про природні пожежі в Теннессі

On Top