МВС Білорусі передало до СК справи 12 білорусів за участь у конфлікті на Донбасі
Фото: глава МВС Білорусі Ігор Шуневич
У Білорусі понад 100 громадян входять до списку імовірних учасників бойових дій на Донбасі
Міністерство закордонних справ Білорусі передало до Слідчого комітету країни справи 12 білорусів, які брали участь у конфлікті на Донбасі по обидві сторони. Про це повідомив глава МВС Білорусі Ігор Шуневич, передає Sputnik.
"Є матеріали перевірок, вони направлені до Слідчого комітету. Загальний список імовірних учасників бойових дій - понад 100, матеріали в Слідчий комітет спрямовані проти 12", - повідомив Шуневич.За його словами, ці громадяни Білорусі підозрюються в участі в бойових діях на Донбасі з обох сторін конфлікту.
"Слідчий комітет або знайде підстави для порушення кримінальних справ, або відмовить у порушенні кримінальних справ. У будь-якому випадку, рішення буде приймати слідчий", - додав Шуневич.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що МВС Білорусі може завести справи на громадян за участь у конфлікті на Донбасі.