Муженко: число мобілізованих в ході сьомої хвилі визначиться у березні

НовиниСуспільство    28.01.2016 - 19:36
Фото: Віктор Муженко
Фото: Віктор Муженко

Мобілізація буде передбачати зростання якості особового складу ЗСУ

Кількість призваних на військову службу в ході сьомої хвилі мобілізації визначиться наприкінці березня 2016 року. Про це заявив начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко, передає прес-служба відомства.

"Сьома хвиля мобілізації передбачатиме значне зростання якості особового складу Збройних Сил України", - заявив Муженко.

За його словами, зростання якості особового складу планується досягти в ході жорсткого відбору, вибирати будуть мотивованих кандидатів з досвідом служби. Муженко також зазначив, що потреба у кількості мобілізованих остаточно буде визначена до кінця березня 2016 року.

"Це пов'язано з тим, що зараз йде процес залучення на військову службу за контрактом значної кількості військовослужбовців, мобілізованих протягом попередніх хвиль", - додав він.

Нагадаємо, Генштабі повідомили, що сьома хвиля мобілізації буде проведена.

"Сьома хвиля мобілізації в ЗСУ буде проведена. Внаслідок демобілізації четвертої хвилі виникне потреба доукомплектувати ВСУ. Комплектація буде проводитися як контрактниками, так і мобілізованими. Природно, чим більше буде залучено контрактників, тим менше буде потреба в мобілізованих", - йдеться в повідомленні прес-служби відомства.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся