ru ua

Чоловік з СІЗО "замінував" 5 об'єктів у Києві, - МВС

Чоловік з СІЗО "замінував" 5 об'єктів у Києві, - МВС Фото: МВС

Ув'язнений "замінував" дві станції метро, торговий центр, Адміністрацію Президента і Києво-Печерську лавру

У Києві чоловік, перебуваючи у слідчому ізоляторі (СІЗО), повідомив про "замінування" 5 об'єктів: дві станції метро, торговий центр, Адміністрацію Президента і Києво-Печерську лавру. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУМВС України в Києві.

"Протягом 20 хвилин анонім повідомив про закладення вибухівки в п'яти об'єктах - двох станціях метро, торговому центрі, Адміністрації Президента та Києво-Печерській лаврі. Правоохоронці виїхали за названим анонімом адресами, ретельно відпрацювали приміщення та прилеглі до них території. Вибухових пристроїв чи інших небезпечних предметів не виявлено. В ході оперативно-розшукових заходів співробітники столичної міліції встановили "мінера". Ним виявився фігурант кримінальної виробництва, затриманий за грабіж, житель Київщини. Повідомлення про замінування він скоював, перебуваючи в камері СІЗО", - йдеться в повідомленні.

В даний час вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ознаками ст. 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об'єктів власності) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що київська міліція не знайшла вибухівку в будівлі Верховної Ради України, повідомленні про замінування якого надійшло 1 вересня.