МТС хоче працювати в Україні під британським брендом Vodafone

НовиниТелеком & IT    11.09.2015 - 14:19
Фото: компанії відмовилися розкривати деталі переговорів
Фото: компанії відмовилися розкривати деталі переговорів

Vodafone також може отримати опціон на покупку міноритарної частки в "МТС-Україна"

Російський мобільний оператор МТС домовляється про використання британського бренду Vodafone для роботи свого дочірнього підприємства в Україні. Про це повідомляють Ведомости.Про це повідомляють Ведомости.

Водчас, як відзначає видання, представники МТС вчора відмовилися коментувати переговори з Vodafone. При цьому представник Vodafone Бен Пэдован підтвердив, що обидві компанії знаходяться в стадії попередніх переговорів про партнерство в Україні, відмовившись розкривати деталі переговорів.

Про те, що МТС веде переговори з великими міжнародними телекомунікаційними операторами щодо купівлі прав використання їх брендів в Україні, стало відомо в липні 2015 р. Тоді джерела розповідали, що компанія побоюється спроб тиску української влади на свій бізнес і сподівається, що ребрендинг зробить зв'язок "МТС-Україна" з російською МТС менш очевидною. Оператор також вів переговори про використання бренду групи Virgin.

Раніше, щоб дистанціювати український бізнес від російського, МТС змінила схему володіння українською "дочкою": якщо раніше та належала їй безпосередньо, то тепер - через нідерландську Preludium B. V. і люксембурзьку Allegretto Holding. Цю реорганізацію МТС пояснювала бажанням розширити можливості залучення інвестицій в "МТС-Україна".

Зазначимо, МТС і Vodafone ще в 2008 р. уклали "ексклюзивне стратегічне неакціонерне угоду": домовилися обмінюватися маркетинговим і технологічним досвідом, спільно закуповувати обладнання і т. п. В грудні термін угоди закінчується.

Нагадаємо, "МТС Україна" тимчасово очолить колишній міністр зв'язку.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top