ru ua

Мороз: "Коаліція СПУ з ПР та КПУ у 2006 р. була моєю помилкою"

Створення коаліції Соціалістичної партії України (СПУ) з Партією регіонів (ПР) та Комуністичною партією України (КПУ) було помилковим рішенням. Про це йдеться у заяві екс-лідера СПУ Олександра Мороза, яку розповсюдила прес-служба партії. У цій заяві Мороз визнає свою помилку, якої припустився як лідер партії у 2006 р. Тоді несподівано для всіх фракція СПУ у Верховній Раді утворила коаліцію разом з ПР і КПУ.

"Опозиційна партія, якою була і є Соціалістична партія України, не могла і не може входити в коаліцію з бізнесовими партіями... Саме тому спроба створити коаліцію з "Нашою Україною" і БЮТ у 2006 р., як і створення коаліції з Партією регіонів і комуністами були помилкою. Ставлю цю помилку виключно у вину собі. Прошу вибачення у однопартійців і тих, хто покладає надії на нашу партію", - сказав Мороз.

Також Мороз заявляє, що він свідомо відійшов від керівництва партії. Колишній голова СПУ вважає, що "послідовна боротьба за краще життя людей, за соціальну справедливість вимагає приходу до влади нових, чесних і енергійних політиків".

"Сьогодні Соціалістична партія іде на вибори до Верховної Ради очищеною від пристосуванців, оновленою, на чолі з молодими амбіційними однодумцями і перспективним лідером партії - Петром Устенком", - вважає Мороз.

Екс-лідер СПУ наголошує, що у партійному списку партії немає олігархів і тих, хто чим-небудь скомпрометував себе в очах людей.

"Я повністю довіряю новому керівництву і впевнений, що СПУ залишиться послідовною лівою політичною силою, яка боротиметься за справедливість, солідарність і демократичний соціалізм", - резюмував Мороз.

Нагадаємо, що сам Мороз балотується по мажоритарному округу № 93 у Київській області, а у партійному списку СПУ немає жодного колишнього народного депутата від СПУ.