Moody's підтвердило рейтинг Ааа програми випуску облігацій EFSF, прогноз "стабільний"

Субота 29 жовтня 2011 10:37

Міжнародне рейтингове агентство Moody's Investors Service підтвердило найвищий довгостроковий рейтинг Ааа програми випуску облігацій Європейського фонду фінансової стабільності (EFSF), прогноз по рейтингу "стабільний", говориться в прес-релізі агентства.
Агентство також привласнило короткостроковий рейтинг (P) P-1 програмі випуску облігацій EFSF.
Як говориться в матеріалах Moody's, на рішення підтвердити рейтинг ААА вплинув той факт, що останні рішення по зміні структури фонду, прийняті 26 жовтня на саміті Європейського союзу (ЄС) в Брюсселі, не погіршили фінансову стійкість EFSF і не вплинули на порядок випуску його облігацій.
Серед інших рішень 26 жовтня країни ЄС домовилися про з'єднання приватних і державних інвестицій для формування EFSF. Крім того, під час саміту було вирішено, що EFSF може бути збільшений з нинішніх 440 млрд євро до 1 трлн євро. Частина коштів для цього фонду може виділити Китай.
Раніше повідомлялося, що інше міжнародне рейтингове агентство - Standard and Poor's - підтвердило рейтинг EFSF на рівні ААА зі "стабільним" прогнозом.
EFSF був створений у травні 2010 р. для збереження фінансової стабільності в Європі шляхом надання фінансової допомоги державам єврозони при економічних труднощах. Штаб-квартира фонду знаходиться в Люксембурзі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся