МОН назвало найпопулярніші спеціальності вступної кампанії-2016

НовиниСуспільство    20.07.2016 - 19:36
Фото: Інна Совсун
Фото: Інна Совсун

ТОП-10 найпопулярніших вишів не змінюються з року в рік

Філологія, правознавство і менеджмент - серед найпопулярніших спеціальностей за кількістю поданих заяв абітурієнтів під час вступної кампанії у 2016 році. Про це сьогодні під час брифінгу повідомила перший заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун, передає кореспондент РБК-Україна.

"При вступі на бакалаврат найпопулярніші спеціальності знову ж таки не дуже міняються конфігурацією з року в рік - це філологія, право, менеджмент, комп'ютерні науки, середня освіта, психологія та економіка", - заявила Совсун.


Заступник міністра також зазначила, що ТОП-10 найпопулярніших вишів за кількістю поданих заяв також практично не змінюється з року в рік. 

"Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Львівський університет імені Франка, Львівська політехніка, Київський політехнічний інститут, КНТУ, Київський національний торгово-економічний університет, Національний авіаційний університет, Дніпропетровський університет імені Гончара, Чернівецький університет імені Федьковича, Харківський національний університет імені Каразіна і Київський національний економічний університет - це найпопулярніші університети на сьогодні за кількістю поданих заяв", - повідомила Совсун. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що станом на 20 липня 2016 року на вступ до вищих навчальних закладів України було подано 1 мільйон 350 тисяч заяв абітурієнтів

On Top