МОН має намір передати управління профтехосвітою на обласний рівень
![МОН має намір передати управління профтехосвітою на обласний рівень](https://www.rbc.ua/static/img/k/v/kvit_serhii_1_1_650x410.jpg)
Відповідний законопроект буде зареєстрований у Раді
Міністерство освіти і науки України має намір передати управління професійно-технічною освітою на обласний рівень. Про це в ході засідання уряду заявив глава МОН Сергій Квіт, передає кореспондент РБК-Україна.
"Ми передаємо всі права на прийняття найважливіших рішень щодо розвитку мережі і професій на обласний рівень. Буде створюватися рада стейкхолдерів з представників місцевої влади, місцевого бізнесу, важливих державних підприємств, самих навчальних закладів, і вони будуть приймати рішення про розвиток окремих професій або оптимізацію", - заявив Квіт.
За його словами, відповідний законопроект про професійно-технічну освіту планується зареєструвати в парламенті.
Нагадаємо, Яценюк вимагає повністю змінити систему держзамовлення внз.