Молдова в 2010 р. у 8 разів збільшила експорт вин в Китай

Експорт молдавських вин в Китай в 2010 р. збільшився в порівнянні з 2009 р. у 8 разів. Як повідомили РБК в молдавському уряді, про це повідомив глава Департаменту у справах Європи Міністерства торгівлі Китайської Народної Республіки (КНР) Сунь Юнфу на зустрічі в Кишиневі з генеральним секретарем уряду Молдови Віктором Бодю.
Він підкреслив, що в цілому в 2010 р. молдавський експорт у Китай виріс у чотири рази порівняно з 2009 р., а експорт молдавських вин виріс у 8 разів.
У свою чергу В.Бодю підкреслив, що розвиток економічних відносин між Молдовою і Китаєм є одним з пріоритетів молдавського уряду, а однією з головних цілей є реалізація молдавських вин на китайському ринку. В.Бодю підкреслив, що уряд Молдавії ефективно співпрацює з китайськими підприємцями, які працюють в республіці, особливо відзначивши в зв'язку корпорацію Sinohydro, зацікавлену у впровадженні в Молдови проектів в області дорожньої інфраструктури на суму 62,4 млн дол.
Ще однією темою зустрічі стала безоплатна допомога Молдови від КНР, частина якої вже була спрямована на встановлення систем відеоспостереження для забезпечення безпеки дорожнього руху в Кишиневі.
У ході зустрічі обговорювалося і використання іншої частини безвідплатної фінансової допомоги у розмірі 16 млн юанів (2,6 млн дол.), наданої Молдови Китаєм. Сторони домовилися пізніше разом визначити її призначення.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся