ua ru

МОК назвав умови для участі російських спортсменів в Олімпіаді

МОК назвав умови для участі російських спортсменів в Олімпіаді Фото: глава Міжнародного олімпійського комітету Томас Бах

Спортсмени з Росії пройдуть додаткові допінг-тести перед Іграми

Міжнародний олімпійський комітет назвав умови для участі російських спортсменів в Олімпійських Іграх-2016 в Ріо. Відповідні умови містяться в заяві МОК за підсумками розгляду питання про участь команди в Олімпіаді.

Зокрема, МОК постановив, що до Олімпійських ігор будуть допущені спортсмени, які представлять докази незастосування допінгу. При цьому наявність негативного національного допінг-тесту у відношенні представників РФ не буде вважатися таким доказом. Фактично це означає, що росіяни пройдуть додаткову перевірку перед змаганнями.


Крім того, міжнародні федерації повинні провести індивідуальний аналіз кожного російського спортсмена. У той же час до Ігор у Ріо не будуть допущені ті, чиї імена фігурували в доповіді Всесвітнього антидопінгового агентства, а замішаним у скандалі чиновникам відмовляється в акредитації на Олімпіаду.

До всього іншого, Олімпійський комітет Росії зобов'язаний не допустити до участі в Олімпіаді будь-якого спортсмена, який коли-небудь був викритий у застосуванні допінгу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що МОК відмовився усувати Росію від участі в Олімпіаді.