Могерини до річниці "референдуму" в Криму закликала країни ООН до посилення санкцій

НовиниПолітика    16.03.2015 - 12:28
Федеріка Могеріні
Федеріка Могеріні

Верховний представник Європейського союзу у закордонних справах і політиці безпеки Федеріка Могеріні до річниці "референдуму" в Криму закликала країни Організації Об'єднаних Націй до посилення санкцій проти Росії. Про це йдеться в її заяві, розміщеній на сайті ЄС.

У заяві зазначено, що через рік після проведення незаконного і нелегітимного "референдуму" і подальшої незаконної анексії Криму і Севастополя Російською Федерацією, Європейський Союз, як і раніше твердо прихильний суверенітету України та її територіальної цілісності.

Крім того, Європейський Союз не визнає і раніше засуджує цей акт порушення міжнародного права. У документі незаконну анексію Криму і Севастополя Російською Федерацією називають прямим викликом міжнародної безпеки.

"Європейський Союз буде і надалі прагне до повної реалізації своєї політики невизнання, у тому числі шляхом обмежувальних заходів. ЄС знову закликає держави-члени ООН розглянути аналогічні заходи невизнання згідно з Резолюцією ООН 68/262", - йдеться в заяві.

Також ЄС в черговий раз заявив про свою стурбованість у постійному нарощуванні військового потенціалу і погіршення ситуації з правами людини на Кримському півострові, в тому числі і заперечення свободи слова та переслідування осіб, які належать до нацменшин.

Нагадаємо, голова Європейської Ради Дональд Туск підтримує збереження санкцій проти Росії.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top