Все моє коштовне майно було куплено до президентства, - Порошенко

НовиниПолітика    30.10.2016 - 23:19
Фото: Петро Порошенко розповів, коли було придбане його майно
Фото: Петро Порошенко розповів, коли було придбане його майно

Президент України прокоментував свою декларацію та успішний запуск е-декларування

Президент України Петро Порошенко стверджує, що все його зафіксоване у е-декларації майно було придбане до того як він обійняв посаду президента, а переважна частина - в той час, коли він не перебував на державній службі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"Одразу хочу зауважити, що все коштовне рухоме і нерухоме майно: житло, земельні ділянки, авто, картини, жіночі прикраси - було куплено (не в оренді) до президентства. Більше того, здебільшого майно було набуто в той час, коли я не був на державній службі", - написав Порошенко.

Він також повідомив, що усі задекларовані ним компанії були створені до президентства, у час, коли він займався бізнесом, а у 2014 році було створено лише компанію для продажу кондитерської корпорації Roshen.

"Щодо компаній, усі вони створені в той час, коли я займався бізнесом. У 2014 була створена лише одна нова компанія, якою я володію напряму, - для продажу Roshen", - зазначив президент.

Коментуючи запуск системи е-декларування, Порошенко відзначив, що це вдалося зробити завдяки політичній волі керівництва держави, уряду і парламенту та подякував усім, хто доклав до цього зусиль.

На думку президента, електронне декларування – це черговий крок до відкритості та відповідальності влади і ще один інструмент у новоствореній системі запобігання корупції.

 

ПП: Незважаючи на шалений опір, електронна система декларування працює, і перша її фаза успішно завершується. Запустити ...

Опубліковано Петром Порошенком 30 жовтня 2016 р.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко задекларував 104 компанії, 86 млн гривень сукупного доходу, а також цінні папери на 160 млн гривень.

On Top