МІУ невдовзі підготує національну стратегію України до 2030, - Омелян 

НовиниПолітика    16.08.2016 - 15:56
Фото: Володимир Омелян
Фото: Володимир Омелян

Серед пріорітетів до 2030 року - боротьба з корупцією та корпоративне управління держпідприємствами 

У Міністерстві інфраструктури України працюють над проектом національної стратегії України до 2030 року. Про це сьогодні під час брифінгу заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає кореспондент РБК-Україна. 

"Ми завершуємо перший важливий етап підготовки національної стратегії України до 2030 року", - заявив Омелян.


За його словами, це має бути ключовий документ, який визначить подальший розвиток транспортної інфраструктури та індустрії загалом, яка повинна стати локомотивом української економіки і її відродження. 

"Стратегія, яка буде презентована, я сподіваюся, протягом найближчих 3-4 місяців - до півроку часу, даватиме бачення індустрії на 15 років вперед. Цього ще в Україні не було", - зазначив міністр.

За його словами, серед основних пріорітетів стратегії - державне управління у сфері транспорту та боротьби з корупцією, а також корпоративне управління державними підприємствами і перехід на нові стандарти, які будуть прозорими, легкими і зручними для бізнесу. 

Омелян також зазначив, що сьогодні МІУ проводить перше інтерв'ю для майбутніх співробітників технічного офісу з розвитку реформ при міністерстві. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України планує запустити систему FIDIC для контролю якості ремонту і будівництва доріг. 

On Top