ua en ru

МІУ ініціює підвищення штрафів за сміття на дорогах, - Омелян

МІУ ініціює підвищення штрафів за сміття на дорогах, - Омелян Фото: Володимир Омелян (РБК-Україна)

Міністр інфраструктури обіцяє більш високі штрафи за сміття на дорогах

Міністерство інфраструктури України має намір ініціювати підвищення штрафів за сміття на дорогах. Про це в Facebook повідомив глава МІУ Володимир Омелян.

"Сміття розкидає не "Укравтодор", не міністр чи прем'єр-міністр, а переважно самі автомобілісти: недопалки, пляшки, цілі мішки. Прибираємо і будемо ініціювати високі штрафи за таке неподобство і нехлюйство", - зазначив Омелян.

Це - сміття, яким щедро всипані наші узбіччя. Сміття розкидає не Укравтодор, не міністр чи Прем`єр-міністр, а переважно ...

Опубліковано Volodymyr Omelyan 4 січня 2018 р.

Нагадаємо, в липні 2017 року у Верховній Раді України зареєстрували законопроект, яким пропонується передбачити штраф за викидання відходів за межі урн, контейнерів чи інших ємкостей для збирання, утилізації чи переробки сміття. За перше порушення пропонується штрафувати на 340-850 гривень, за повторне - на суму до 1 700 гривень.

Крім того, пропонується збільшити штрафи за викидання сміття з вікон і дверей вагонів поїздів, за борт річкового судна, а також з вікон і дверей автобусів, маршрутних таксі, тролейбусів або трамваїв.