Місія ОБСЄ зафіксувала понад 400 тис. випадків порушення режиму тиші на Донбасі за 2017

Місія ОБСЄ зафіксувала понад 400 тис. випадків порушення режиму тиші на Донбасі за 2017
Фото: ОБСЄ (facebook.com/oscesmm)

Протягом року було 2 422 випадків перешкоджань роботі місії

Місія ОБСЄ зафіксувала понад 400 тис. випадків порушення режиму тиші на Донбасі за 2017 рік. Про це йдеться у повідомленні прес-служби місії у Facebook.

Як зазначається, протягом 2017 року спостерігачі ОБСЄ здійснили 25 194 патрулювань на Донбасі, зафіксували 401 336 випадків порушення режиму припинення вогню.

Крім того, спостерігачі місії зафіксували 4 065 випадків розміщення озброєння з порушенням ліній відведення, що були узгоджені в Мінську.

Також протягом року було 2 422 випадків, коли спостерігачам перешкоджали виконувати мандат місії.

 

2017 року Спеціальна моніторингова місія #ОБСЄ в Україні здійснила понад 25 тисяч патрулювань. Дізнайтеся більше про діяльність Місії у цифрах

Опубліковано OSCE SMM - Special Monitoring Mission to Ukraine 29 січня 2018 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ фіксує ознаки підготовки до ескалації бойових дій на Донбасі. 

"Всюди ми фіксуємо ознаки того, що сторони готуються до ескалації конфлікту. Сторони готуються до активізації конфлікту", - заявив перший заступник голови місії ОБСЄ в Україні Олександр Хуг. Він також підкреслив, що сторони не займаються відведенням озброєнь.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся