Світові фондові ринки втратили 3 трлн доларів після Brexit

Світові фондові ринки втратили 3 трлн доларів після Brexit
Фото: падіння фондових ринків тривало 2 дні

Не всі інвестори були готові до такого результату референдуму в Британії

Світові фондові ринки втратили 3 трильйона доларів за два дні торгів після перемоги прихильників Brexit на референдумі у Великобританії. Це спричинив розпродаж цінних паперів по всьому світу, повідомляє Financial Times.

Аналітики відзначають, що падіння ринків у п'ятницю, 24 червня, коли були оголошені результати референдуму, пов'язане з короткостроковим закриттям торговельних позицій через нездійсненні очікування щодо перемоги противників Brexit.

Своєю чергою втрати в понеділок, 27 червня, пояснюються переоцінкою інвесторами своїх довгострокових вкладень, у зв'язку з побоюваннями про можливі негативні наслідки підсумків голосування.


"Суть полягає в тому, що далеко не всі інвестори були готові до того результату референдуму, який ми отримали", - пояснив біржовий стратег у Convergex Ніколас Колас.

За його словами, для відновлення втрат інвестори повинні побачити стабільність декількох показників, зокрема вартості фунта, євро й акцій фінансових організацій.

Нагадаємо, 27 червня британські фінансові ринки відкрилися падінням, незважаючи на виступ глави Міністерства фінансів країни Джорджа Осборна про стабільність національної економіки.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся