Світова економіка поступово виходить з кризи, - МВФ

Світова економіка поступово виходить з кризи. Про це йдеться в комюніке Міжнародного валютного фонду за підсумками засіданні 21 квітня керівного органу МВФ - Міжнародного валютно-фінансового комітету. У документі наголошується, що за останній час були зроблені серйозні кроки як на національному, так і на регіональному рівнях для нормалізації ситуації в зоні євро. Крім того, виросли розміри європейських антикризових фондів. У комюніке звертається увага на поліпшення економічних показників в США.

За прогнозами МВФ, в 2012 р. будуть середні темпи світового економічного зростання при збереженні в найближчому майбутньому високих ризиків.

Раніше стало відомо про виділення МВФ країнами "великої двадцятки" понад 430 млрд дол. додаткових коштів. Ресурси не будуть призначені на будь-які певні цілі і будуть доступні всім учасникам МВФ. За словами глави МВФ Крістіни Лагард, точна сума, яку внесе кожна держава, на даний момент невідома.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся