У світі на кінець 2016 року налічувалося понад 22 млн біженців, - ООН

Фото: біженці (flickr.com/mindefensa)
Фото: біженці (flickr.com/mindefensa)

На кінець 2016 року у світі налічувалося 65,6 мільйонів вимушено переміщених людей

У світі на кінець 2016 року налічувалося понад 22 млн біженців. Про це йдеться у доповіді Агентства ООН у справах біженців (UNHCR), повідомляє прес-служба організації.

"На кінець 2016 року у світі налічувалося 65,6 мільйонів вимушено переміщених людей. Це приблизно на 300 тисяч більше, ніж було зафіксовано роком раніше. Ця загальна цифра свідчить про величезну кількість людей, які потребують захисту в усьому світі", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, з-поміж 65,6 млн вимушено переміщених осіб 22,5 млн - біженці, ця кількість, йдеться у доповіді, є найбільшою ніж будь-коли. Повідомляється, що 17,2 млн людей з цього числа знаходяться під опікою Агентства, а решта - палестинські біженці, зареєстровані Агентством ООН для допомоги палестинським біженцям та організації робіт на Близькому сході (UNRWA).

Повідомляється, що найбільше біженців з Сирії - 5,5 мільйонів.

"В 2016 році найвпливовішим новим чинником став Південний Судан, де катастрофічне припинення мирних переговорів у липні того року спричинило переміщення 739,9 тисяч осіб на період кінця року (1,87 мільйонів на сьогодні)", - йдеться у повідомленні.

Крім того, повідомляється, що загальна цифра 65,6 мільйонів означає, що в середньому кожна 113 людина у світі є переміщеною. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ІДІЛ утримує в Мосулі близько 100 тис. мирних жителів в якості "живого щита".