МОЗ при перегляді бюджету-2012 розраховує надодаткові 130 млн грн

При перегляді бюджету на 2012 р. Міністерство охорони здоров'я буде просити додаткових 130 млн грн на вакцинацію. Про це під час прес-конференції заявив Міністр охорони здоров'я Олександр Аніщенко, передає кореспондент РБК-Україна.
"Ми сподіваємося, що при перегляді бюджету, а це буде ймовірно у березні, ми ще зробимо свої пропозиції щодо збільшення фінансів на вакцинацію, треба додатково 130 млн грн і на розвиток перинатальних центрів", - заявив Аніщенко.
Також міністр зазначив, що бюджет 2012 р. є значно більше ніж бюджет 2011 р. але все одно не покриває всіх питань: "в 2012 р. буде виділено 800 млн грн на закупівлю обладнання в регіони - це пряма субвенція, виділено більше 320 млн на забезпечення медикаментами швидкої допомоги ... Також виділено 327 млн на закупівлю обладнання для оснащення первинної мережі та транспорту, 150 млн на закупівлю вітчизняного обладнання (рентгени, УЗД) і так само виділено 80 млн на розвиток служби швидкої медичної допомоги", - сказав він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся