МОЗ ініціює засідання РНБО з питаннь вакцинації дітей

НовиниСуспільство    02.08.2016 - 15:21
Фото: в.о. глави МОЗ Уляна Супрун
Фото: в.о. глави МОЗ Уляна Супрун

МОЗ вимагає забезпечити щепленнями не менше 95% дітей в Україні

Міністерство охорони здоров'я України ініціює засідання Ради національної безпеки і оборони з питання вакцинації дітей. Про це на брифінгу повідомила в. о. голови МОЗ Уляна Супрун, передає кореспондент РБК-Україна.

"Вакцинація та імунізація - це питання національної безпеки. Нещодавно була колегія міністерства і на ній надали статистику, скільки дітей було вакциновано на 1 липня 2016 року: проти туберкульозу щеплення отримали лише 11,5%, від поліомієліту - 39%, кашлюку, дифтерії, правця - менше 2%, гемофілії - 4%. Проблема не тільки в доставці вакцини, а також у тому, що дітей не вакцинують", - зазначила Супрун.


За її словами, МОЗ підготував листа президенту Петру Порошенку та секретарю РНБО Олександру Турчинову з вимогою забезпечити щеплення для 95% дітей України – до рекомендованого рівня Всесвітньої організації охорони здоров'я.

"Просимо вас, пане президент, чи пан секретар, сприяти проведенню засідання РНБО з залученням всіх зацікавлених сторін і розглянути питання імунопрофілактики як важливої складової національної безпеки України. Ці листи готові і сьогодні їх направлять президенту і в РНБО. Сподіваюся, що буде швидка відповідь", - додала Супрун.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що МОЗ обіцяє відзвітувати про наявність вакцин вже цього тижня.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Супрун заявляє про повну зупинку процесу держзакупівель МОЗ
On Top