Мін'юст України вивчає законопроект про регулятора комунальних тарифів.

Понеділок 16 листопада 2009 08:58

В Міністерстві юстиції України чекає експертного висновку законопроект "Про Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг України", розроблений МінЖКГ України. Про це в інтерв'ю РБК-Україна повідомив міністр ЖКГ України Олексій Кучеренко. "Досі не створений національний регулятор на ринку житлово-комунальних послуг", - підкреслив міністр.
Він особливо зазначив, що створення такого регулятору дозволить зробити систему контролю тарифів жорсткішою. "На мое переконання, саме тарифна політика є квінтесенцією реформи, тому ще одним результатом реформування повинно стати досягнення певного балансу між споживачами та підприємствами, які надають послуги. Якщо ми хочемо вищої якості послуг, то необхідно розуміти що це коштуватиме грошей. І дуже важлива підтримка малозабезпечених категорій населення через субсидії", - сказав міністр ЖКГ України.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся