Мінюст вніс до Червоної книги лося європейського

Мінюст вніс до Червоної книги лося європейського
Фото: лось (Karen Laubenstein, free-stock)

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування

Міністерство юстиції України зареєстрував наказ Мінприроди про внесення змін до Переліку видів тварин, що заносяться до Червоної книги, і відтепер лось європейський серед них. Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, передає прес-служба Мінприроди.

"Відтепер лось європейський в Україні належить до червонокнижних тварин і полювання на нього карається законом. Це приклад ефективної співпраці держави та громадянського суспільства", - прокоментував Семерак.

Також він нагадав, що наказ набуває чинності з дня його офіційного опублікування. Проте, за словами міністра, варто врегулювати питання у боротьбі з браконьєрством.

"Боротьба із браконьєрством залишиться для нас одним із пріоритетних  викликів у 2018 році. Маю на увазі і можливий перегляд розмірів штрафів, і ліквідацію застарілої неефективної системи природоохоронного нагляду та контролю, яка є корупційним пережитком минулого, - резюмував Семерак.

Нагадаємо, 13 грудня 2017 року Кабінет міністрів України схвалив пакет підзаконних актів, що дозволять із 18 грудня запровадити європейську процедуру оцінки впливу на довкілля (ОВД).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся