Мінюст залучив американську юридичну компанію Skadden для розгляду справи Тимошенко в ЄСПЛ

Міністерство юстиції України залучило американську юридичну компанію Skadden до розгляду справи "Тимошенко проти України" в Європейському суді з прав людини. Відповідний договір про надання юридичних послуг було підписано між українським Мінюстом та юридичною компанією Skadden сьогодні, 25 травня 2012 року. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

За словами міністра Олександра Лавриновича, враховуючи міжнародну зацікавленість, висловлювання окремих керівників країн Європейського союзу, а також твердження захисту, що дії Юлії Тимошенко, за які їй був винесений вирок, не є злочином, що справа не була розглянута належним чином на підставі фактів і що розгляд справи у суді не відповідав стандартам європейського правосуддя, Міністерство юстиції вирішило залучити до розгляду справи в Європейському суді адвокатську компанію світового рівня.

Нагадаємо, Держдепартамент США заявив, що найбільшою проблемою в сфері захисту прав людини в Україні в 2011 р. було засудження Тимошенко.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся