Держдепартамент США: Найбільшою проблемою в сфері захисту прав людини в Україні в 2011 р. було засудження Тимошенко

Найбільшою проблемою в сфері захисту прав людини в Україні в 2011 р. було засудження Юлії Тимошенко. Про це йдеться у щорічній доповіді про ситуацію з правами людини Державного департаменту США, опублікованій на веб-сайті відомства.

Другою за важливістю проблемою було визнано обмеження владою свободи громадських зібрань, третьою - тиск влади на засоби масової інформації.

"Інші серйозні проблеми включають перевищення повноважень міліцією, випадки смертей в ув'язненні, побиття і тортури затриманих і ув'язнених, а також неефективна, корумпована судова система", - сказано у доповіді.

"Були також зареєстровані наступні проблеми: надто суворі умови утримання під вартою, надто тривалий термін утримання під вартою, тиск влади на неурядові організації, повсюдна корупція у всіх гілках влади. Соціальні проблеми включають насильство щодо жінок, торгівля людьми, напади на грунті ксенофобії і злочини на грунті ненависті та дискримінації в суспільстві, переслідування і напади на представників релігійних та етнічних меншин", - також говориться у тексті доповіді.

Нагадаємо, Європарламент прийняв резолюцію щодо України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся