Мін'юст пропонує конфісковувати все майно у рейдерів, - Петренко 

НовиниПолітика    23.09.2016 - 11:56
Фото: Петренко розповів про новий законопроект, спрямований на боротьбу з рейдерством
Фото: Петренко розповів про новий законопроект, спрямований на боротьбу з рейдерством
Найближчим часом уряд ухвалить всі необхідні постанови для реімбурсації, - Гройсман Україна щороку втрачає половину транзиту через порти, - Омелян

Закон зареєстрований у парламенті 

У Верховні Раді зареєстрований законопроект, який передбачає введення реальної кримінальної відповідальності за рейдерство. Про це сьогодні під час години запитань до уряду у ВРУ заявив міністр юстиції Павло Петренко,  передає кореспондент РБК-Україна

"Протягом літа депутати і експерти спільно з Міністерством юстиції і урядом розробили законопроект (5067), який передбачає введення реальної відповідальності за рейдерство", - заявив Петренко.

Міністр зазначив, що Мін'юст пропонує ввести жорстку кримінальну відповідальність і спецконфіскацію всього майна усіх осіб, причетних до рейдерства. 

"Цей законопроект уже в парламенті. Наскільки нам відомо, вже активізувалися певні сили і рейдерські групи, щоб все зробити, щоб він не потрапив до сесійної зали", - додав Петренко. 

Нагадаємо, заступник міністра юстиції Павло Мороз раніше повідомив, що Мін'юст вніс на розгляд  ВРУ 13 поправок до законів для посилення боротьби з рейдерством.

Читайте в розділі

У Раді є згода фракцій щодо змін в Податковий і Бюджетний кодекси, - Данилюк

З Новинського не знімуть недоторканність без рішення регламентного комітету, - Парубій

Прем'єр Франції йде у відставку та офіційно висувається на пост президента

On Top