Мін'юст ініціює створення спільної з поліцією групи по боротьбі з рейдерством

НовиниПолітика    09.08.2016 - 12:49
Фото: заступник голови Мін'юсту Павло Мороз
Фото: заступник голови Мін'юсту Павло Мороз

Йдеться також про можливість отримання свідоцтва права власності на об'єкт на паперовому бланку

Міністерство юстиції України ініціює створення спільної з поліцією групи по боротьбі з рейдерством. Про це сьогодні на брифінгу повідомив заступник глави Мін'юсту з питань державної реєстрації Павло Мороз, передає кореспондент РБК-Україна.

"Якщо відбувається рейдерське захоплення, перша інстанція, до якої треба звернутися - це Національна поліція. Ми вже підготували проект і найближчим часом він буде підписаний. Це проект меморандуму з поліцією та органами МВС. Ми хочемо створити спільну групу, яка б ефективно і миттєво реагувала на будь-які рейдерські захоплення, які відбуваються в нашій країні", - повідомив Мороз.


Він також зазначив, що в контексті законодавчих ініціатив у сфері посилення боротьби з рейдерством, зокрема, мова йде про можливості отримання на паперовому бланку свідоцтва про право власності на об'єкт, щоб подальша реєстрація без такого бланка була неможливою. Також, за його словами, Мін'юст пропонує зрівняти права нотаріусів з іншими державними реєстраторами.

Разом з тим, як зазначив Мороз, є необхідність посилити кримінальну відповідальність заявника і державного реєстратора.

"Як тільки кримінальна відповідальність реєстраторів та заявників буде посилена, як тільки будуть перші випадки арештів рейдерів, я переконаний, що рейдерство в нашій країні зійде нанівець", - заявив він.

Мороз додав, що всі зміни будуть винесені на розгляд робочої групи, а законопроект буде підготовлений до кінця серпня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Мін'юст попередив рейдерські дії на 125 млрд гривень.

On Top