ru ua

У МінТОТ повідомляють про відсутність мобільного зв'язку Vodafone в ОРЛО

У МінТОТ повідомляють про відсутність мобільного зв'язку Vodafone в ОРЛО Фото: Vodafone (РБК-Україна)

Мобільний зв'язок Vodafone в ОРЛО відсутній через пошкодження ліній зв'язку

На території окупованих районів Луганської області станом на ранок 24 квітня 2018 року відсутній мобільний зв'язок Vodafone. Про це йдеться у повідомленні Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб у Twitter.

"Станом на 11:00 24.04.18, на тимчасово окупованій території Луганської області відсутні послуги мобільного зв'язку Vodafone через пошкодження ліній зв'язку, причини з'ясовуються", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше про проблеми зі зв'язком Vodafone на території на непідконтрольної Україні території Луганської області повідомлялося 22 лютого поточного, тоді причиною відсутності мобільного зв'язку також була аварія.

Відзначимо, в січні поточного року на території окупованого Російською Федерацією Донбасу стався масштабний збій в роботі мобільного оператора Vodafone. Зокрема, без зв'язку залишилися більшість жителів окупованих територій Донецької області.

Питання відновлення зв'язку на окупованому Донбасі виноситься на обговорення в ході засідання контактної групи в Мінську. Зокрема, 18 квітня поточного року на рівні підгрупи і під час засідання ТКГ обговорювалося питання відновлення мобільного зв'язку на території ОРДО в технічній частині. Крім того, обговорювалося питання надання гарантій безпеки в разі здійснення відновлювальних робіт співробітниками компанії Vodafone.